Avatar uživatele
Terryle

Vystavení rakví o ostatky hokejistů

Zajímalo by mě, co si myslíte o tom původním plánu rozloučení s oběťmi letecké katastrofy v Rusku – určitě jste zaznamenali, že původně byl plán vystavit rakve na Staroměstském náměstí a umožnit tak lidem rozloučení. Pak se to tedy (podle mě NAŠTĚSTÍ) změnilo. Mně se to moc nelíbí, ale setkala jsem se už i s názory, že podobně se přece např. v divadle veřejnost loučí se zesnulými herci… Zajímalo by mě, co si o tom myslíte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, hanulka11, fcoop, anonym, anonym před 4610 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

je mi hokejistů a jejich rodin líto, stejně jako dalších 2000 lidí, kteří ten den v ČR umřeli, jako i jejich rodin.

tím to pro mne končí.
proč z toho dělat cirkus?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Na přání rodin se tryzna nekoná.
Díkybohu.
Myslím,že nejsem otrlý cynik,ale – proč je kolem této Tragédie tak rušno a odzívnou se úplně stejné,když ne horší,alespoň co se počtu mrtvých týká? Méně atraktivní?
Tak to je zhruba to,co si o tom myslím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Myslím, že rozloučení se může stejně dobře uskutečnit i bez vystavování jejich těl.
To je snad velmi soukromá věc rodin pozůstalých a nemělo by s jejich těly být nakládáno jako s majetkem státu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím, že se tímto rozhodnutím alespoň trochu ulevilo rodinám pozůstalých.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Přání rodin by mělo být prioritní před hysterií davu přiživované médii. Určitě k tomu dospěly (rodiny, proto „y“), po vzájemné dohodě a zralé úvaze.
Zkuste si sami sebe představit v jejich kůži a rázem se váš úhel pohledu rázně změní ve prospěch diskrétního smutku, důstojného truchlení a komorní soustrasti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

v divadle to je něco jiného, být jen tak po smrti vystavený někde, kde si může dojít kdekdo je teda špatné :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

No tak nevim co si o tom mam představit, v první chvíli mě napadlo jak tam budou nehlídaně položený tři rakve a lidi kolem toho budou chodit… Ale to by asi nešlo, že?

Já jsem z toho celého případu zmatený na youtube vznikají stovky „videí“ prakticky o tom samém, facebook se tím přeplněn, ale zase si nemyslím že by novinářui měli další inforamce zatajovat kvůli pozůstalým…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek