lilielilili

výstava voříšků liberec – crastava

mám jorkšírka (bez PP a jako jork moc nevypadá)chci na výstavu voříšků ale žádnou pro malá plemena nenacházím poradíte v okolí liberce a chrastavy???
Doplňuji:
a voříšek to JE protože není čistokrevný a na pravou výstavu tudíš nesmí

tady ji máte http://www.ha­fici.cz/profi­ly/detail/80360/

Nejlepší odpověď
samicek333

Nesouhlasím s odpovědí jednoho uživatele, že jorkšír bez PP není jorkšír – je to jorkšír, ale není to na 100 procent. My máme třeba zlatého retrívra z chovné stanice bez PP a víme na 100 procent, že to zlatý retrívr je – je totiž po rodičích s PP, takže to samé může být i tento jorkšír…

Jsem taky z LBC, ale i přesto jsem ale o žádné výstavě neslyšela, ale zkus pohledat na netu, třeba něco najdeš…
Doplňuji:
OK…ale i tak si na tom, co jsem napsala stojím :D

Další odpovědi
Lucijej

To, že pes nemá PP ještě neznamená, že je to oříšek. Jen nemůže na výstavy.

kapka

Náhodou krásnej jorkšíráček, žádnej voříšek. 🙂
Kontaktuj ZKO Chrastava, v minulosti už tam výstavy voříšků dělali, jak jsem našla na netu, možná bude něco i v budoucnu. http://www.pso­vodi.wz.cz/sluz­by.htm
Dál sleduj akce pro veřejnost ve Střevlíku v Oldřichově v Hájích, taky už tam párkrát něco pro pejsky bylo, ne výstava, ale takové jednoduché soutěže pro všechny pejsky a páníčky. Byla jsem se tam podívat a zvládl to opravdu každý a výhrou byly granule apod. Jde jen o to, jestli to budou zase pořádat. http://www.stre­vlik.cz/04_01­.html

Drap

jorkšír bez PP neni jorkšír, ale voříšek.
Podle kynologického svazu se každý pes, bez průkazu původu považuje za psa nečistokrevného, i když oba rodiče byli psi čistokrevní s PP