IK

Výstava The Human Body

Připomínám výstavu, chystáte se?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-soudite-o-vystave-vypreparovanych-lidskych-tel-ktera-bude-umistena-na-prazskem-vystavisti
http://aktual­ne.centrum.cz/fo­togalerie/2012/01/27­/the-human-body-v-cesku-budou-opet-vystavena-lidska/#utm_me­dium=newsbox&ut­m_source=atlas­HP
Doplňuji:
Píší že je kapacita omezená a koupit si vstupenku v předprodeji se doporučuje

Nejlepší odpověď
ratava

Chystám… Už první výstava (Bodies) byla zajímavá a poučná… A na vlastní oči to opravdu nevypadá tak hrůzostrašně a odpudivě, jak píší některé články… Lékařské vzdělání nemám, tak to beru jako jednu z cest, jak se dozvědět něco nového…
A jestli to někomu přijde neetické? Kolikrát jsou v muzeu vystaveny ostatky pravěkých lidí a podobně a „obdivuje“ to tam kde kdo…

Další odpovědi
anonym

Jasan, termín 10.3. – 10.6. seznam prodejních míst i otvíračky, viz v odkazu ve zdroji.
Přes maily profilů se již aktivovali potencionální doprovody pražských uživatelů, pro mimopražské respondenty, kteří při minulé otázce projevili zájem (např. z pardubicka apod.)
Mimo víkend je vstupné levnější, slevy mají i děti, studenti a senioři,
učinili jsme i pokus o předjednání na skupinovou slevu.
http://www.hu­manbody.cz/
P.S. ad ratava, přesně tak – možnost věcného a pokrokového poznání je důležitější než zastaralé a pokrytecké předsudky.

Zdroj: http://www.tic­ketpro.cz/jnp/spo­lecenske-akce/vystavy/773433-the-human-body-exhibition.html?ex­tp=seznam.cz

Kohut57

Vpomínám si v mém dětství na svoji babičku, jak se nemohla dívat ani na kovbojky, protože se tam střílelo a zabíjeli se lidi. Důsledek zážitků z války. Jiný známý dodnes zvracel vždy, když ryl zahradu. Důsledek zážitků z Dukly, kde byly všude v zemi tlející mrtví a bylo třeba obdělávat půdu pro obživu. Mám asi přílišnou představivost ,abych tuto prezentaci bez újmy přežil. Souhlasím s tím, že to má blíže ke gladiátorským hrám, než k čemukoliv jinému. Pokrok a poznání za cenu ztráty citu a morálky, ano to tak vždy fungovalo. Myslím,že nejsem z této planety. Nějak moc se odlišují od ostatních " lidi ".

RyuzakiKate

Příští týden tam jedem tam se třídou a jsem moc zvědavá :) (Jen se děsím nesmyslného dvouhodinového rozchodu v Praze, co tam budu s nima sama dělat??)