johana 56

Vyšší poplatky ve zdravotnictví?

V nenocnici beru.Ale proč i na obvodech? nestačí snad ty dvě (zázračně nalezené) miliardy?

Nejlepší odpověď
hanny 2

No oni už neví,kde by nás „odrali“.

Další odpovědi
dědapetr

Protože zvýší platy doktorům tak to musí někde vzít a nejlepší je to od nemocných,protože ti doktory potřebují a nemají jinou možnost.Chce to novou vládu a ne zloděje.Jsou to novodobí loupežníci.

arygnoc

je to jednoduché.
mám spočteno, že důchod bude na prd, u lékaře stejně platím, v nemocnici také, v lékárně jakbysmet.
Právě se dohaduji se zaměstnavatelem, že přejdu ze zaměstnance na živnost a nebudu odvádět sociální, důchodové a zdravotní pojištění.
aspoň dostanu pouze to, co si zaplatím (co dělám i teď a ještě krmím stát odvody).

klukk

legální zlodějna kontrolovaná státem