Avatar uživatele
Katru7

Vyšší holka než kluk…

Ahojky,,jsem strašně vysoká a dost mě to štve,ted mám kluka,který je o hlavu menší,mně ani mu to samozřejme nevadí,,ale když se tak ptám,tak všichni říkají že je to divné a používají i narážky..jaký máte názor,,zažili jste to a nebo jste viděli holku s klukem menším?…díky za odpověĎ

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Damiana, ondra07, anonym před 4418 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Absolutně v tom nevidím žádný problém. Koukat a mít hloupé připomínky budou někteří lidé vždycky – i když budete „ideální“(co to je?)!
Jsou to obvykle zamindrákovanci a chudáčci, protože chytrý člověk neřeší to jak kdo vypadá, ale to jaký dotyčný je a jak se chová.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Mám kamaráda,který měřil už v 18 letech 182 cm. Tenkrát jsme při jednom výletu potkali dívčinu,která byla vyšší než on. Na „vtipnou“ otázku,„slečno jak je tam nahoře?“,dostal odpověď „měl by si se schovat,připravuje se nálet na hlupáky“. Jsou spolu 44 let. Jeho žena v té době měřila 191 cm.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Mám kamaráda, je taky o hlavu menšíé než jeho manželka a šťastně spolu žijí už 28 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Takové lidi znám už nejméně 35 let,jsou to moji rodiče,maminka je 170 a taťka tak 160 cm vysoký,u nich byla tahle rozdílnost ještě umocněná tím,že taťka je ještě dost drobné postavy.
Na výšce stejně nezáleží,pokud je vám spolu dobře a jestli se někdo na vás blbě dívá,je to hlupák a nestojí za slovo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Katru, to se tu řešilo nedávno a najdeš k tomu určitě i nějaké odpovědi v modré liště.
V podstatě je výška jako taková stejný předsudek jako věk. Pokud to nevadí Tobě a Tvému partnerovi, buďte šťastní a v klidu. Rejpalové se najdou vždy a všude. Na ty ale není třeba dát. Důležité je, jak to cítíte vy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek