Kerynka

Vyspali jste se kvůli změně času dneska někdo? :D

Odpovědi
Jikra

Velice špatně.
Nesnáším, zrušit!!!

SajmonModer

Ahoj, já nespal vůbec. Celou noc jsem čučel na film (Woyzeck, 1979). Nemohl jsem totiž vůbec spát. Ta změna času mi nedělá dobře.

dědapetr

Nesnáším ty změny,ale dal jsem si čaj z meduňky a spal celkem dobře.Dík za optání.

Marunka2

Mně změna času nic nedělá, ale nespali jsme s manželem kvůli malýmu mimču. Nevím, jestli jen nechtěl spat, nebo jestli se mu tlačí zuby, ale od půl jedenácté do půl třetí spat nemínil a nemínil ani nechat spat nás.

arygnoc

bez problémů.
komp a telefóny se přestavili sami, takže OK.

Já...

Vůbec jsem nespal. Ale abych byl upřímný – ne snad jenom KULI té změně… Nicméně už jsem tu na toto téma dal minulý týden otázku. Vysloveně NESNÁŠÍM LETNÍ (!) ČAS. Dnes ráno na NOVĚ přišli s tím, že v Rusku s tím za rok končí a ptali se diváků (bylo to téma dnešní Snídaně s Novou), co by na to řekli u nás. A většinou – ZRUŠIT!

hanulka11

Nic to se mnou nedělá ,jakékoliv změny snáším bez problémů, jen jsem ráno přeřídila všechny hodiny a frčí to dál v poho.

Venka

Je to příšerné, zrušit!

Džuls

Ja som spala normálne, jak každú noc… Nejak sa ma tá zmena času nedotýka…

Salvaje

Bez problémů. Na tohle naštěstí netrpím… :)