hanny 2

Vyspali byste se s někým pod příslibem slibné kariéry?I kdyby vám ten člověk byl vyloženě odpornej?

Nejlepší odpověď
hapiky

jiná odpověď

Začínající modelky by mohli vyprávět.....

Další odpovědi
Medulka.013

ne, v žádném případě

Nikdy. Nevyspala bych se z žádného důvodu ani s někým, kdo by mi byl hodně sympatický.

briketka10

jiná odpověď

Nikdy v životě. To bych se musela hanbou propadnout.
Já si svou kariéru tvrdě odpracovala :)
Neměla jsem to nikdy zapotřebí.

Ať to dělají ti, kteří na to mají žaludek a chtějí mít sexem
vydlážděnou cestičku.

majestic

ano,nemám s tím problém

Ale jen pokud bych na 100% věděl, že za to dostanu to, co chci.

  • Nikde není řečeno či napsáno, jak dlouho s ním spát musím, či jestli daného člověka musím udělat.

Rakira

ne, v žádném případě

Kvůli kariéře s někým mít sex? To je jako vtip?! Vždyť je to odporné a co kdyby měl nějakou pohlavní nemoc? Je to nepřípustné a myslím, že by se to němělo stávat!
(ale pravda jak zde již bylo psáno, modelky by mohly vyprávět)

Arne1

ne, v žádném případě

ivzez

jiná odpověď

Změnila bych zaměstnavatele.
Ten, kdo je schopen se takto k někomu zachovat,
nebude korektní ani v dalších otázkách.

A pro někoho takového pracovat?
Ani omylem!!

Kryšpín

jiná odpověď

Pokud by nechtěl sexovat, tak s kymkoliv