wackierman

Vyspal/a by ses s nejlepsi/m kamaradem/kama­radkou

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
johana 56

Ne

Mezi skutečnými kamarády se tato myšlenka snad ani nevyskytne.

Další odpovědi
tom004

Ne

Dobré ráno. Nevyspal. Sex je pomíjivá chvilka potěšení. Dobrého kamaráda máme,když máme to štěstí, na celý život.

dědapetr

Ne

přátelství je cenější než sex

Terryle

Ne

kropitko

Ano

Mým nejlepším kamarádem je můj muž a spíme spolu už několik let.

ten který je

Ano

Nevím,ale je dobré si uvědomit jednu starou pravdu – Nikdy neříkej nikdy.:-)

quentos

Ano

jednou jsem to udělal – podlehl jejímu svádění – a bylo to krásné, klidně tudíž znovu. Váš vztah to sice trochu změní, ale spíše k lepšímu – k hlubšímu porozumění mezi vámi.
Stejně je to ale nejlepší z lásky :{(>

iceT

Ne

SajmonModer

Ano

Ano, pokud by to i ona chtěla a oba dva by jsme se moc milovali.

venkovan

Ano

Ano a prakticky každý den pod stejnou večerní oblohou, protože ta je jediná společná i když jsme od seba na stvky kilometrů.
Pokud se jedná o fyzický intimní kontakt – prakticky ne. Teoreticky ano, protože erotické sny život leckdy zpříjemňují.

arygnoc

Ano

Přátelství mezi mužem a ženou neexistuje.
Jedná se o vztah, který je spočátku vždy iniciolizovám zájmem jedného nedo druhého o navázaní kontaktu, a to je vždy spojené s hledáním partnera.
Takže přátelství mezi mužem a ženou je nenaplněným mileneckým vztahem (aspoň pro jedného vždy).

Osobně v tom nevidím nic zlého, pokud se tak děje v případě, že ani jeden nemá partnerské závazky, jinak se může jednat o nevěru minimálně jedného z nich. A to už může být problém.