Oprah

Vysoušeč zdí

Nevíte kolik stoji vysousec zdi?Nebo jestli se da treba na mesic,nebo dva pujcit,a kde?Mam v kuchyni hrozne mokrou zed,pri vareni mam otevrene okno kvuli pare,ale zacina mi chytat plisen,a na zemi mam vzdy plno vody jak je tam vlhko,popripade jestli existuje nejaky pripravek po kterem zed vyschne.Diky

Nejlepší odpověď
ReHu

Přikládám jeden kontakt, ale určitě jich bude víc. Zadej do vyhledávače vysoušeče, nebo nějaký podobný výraz a vyjedou ti různé nabídky. Pokud to máš doma jen krátkodobou záležitost, zkus půjčovny nářadí. Asi bych to po vysušení, v létě, řešila radikálněji, izolací zdiva apod. R.

Zdroj: http://www.pk-naradi.cz/odvlhco­vace?limit=9

Další odpovědi
Miroslavst

Zkus se zeptat na obci nebo u hasičů, pokud mají za mírný poplatek půjčí. Hasiči většinou mají a někde i půjčují.

Klarisa

Já mám horkovzdušný ventilátor ten větší,stojí asi 1300kč.Ten pomáhá i proti plísni.