dan1005ful1

vysoký ping v battlefiel heroes

Dobrý den včera po dlouhé době jsem si s kamarádem stáhl battlefiel heroes jelo to v pohodě ale najednou se to začalo sekat tak že jsem viděl že jsem na jiném místě a já byl jinde pak jsem dostal kick nevíte co s tím už mě to dost otravuje a nemůžu si zahrát předej děkuji
Doplňuji:
Hraju to s kamarádem a máme zapnutý skype jinak bych chtěl nějaký návod kdyby bylo možno

Odpovědi
Lutagame

skus vypnout ostatní aplikace , stahování mít jen to až to budeš mít a stejně to nepude tak skus správce úloh a tam to zjistíš :)

Skype je žrout dat a proto nejspíš ten ping. Používejte radši teamspeak.