maschin

vysokozdvižný vozík

Kde a jak se dá získat průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku?
Doplňuji:
Tak se nezlobte, jsem tu první den, nenapadlo mě podívat se do historie…
Příště si dám pozor

Nejlepší odpověď
brillant

Co třeba použít vyhledávání http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C5%99%C3%AD­di%C4%8D%C3%A1k%20na%20V­ZV

Další odpovědi
Braník

Bud v podniku,kde pracují s vozíky a vozíky tam jsou ,nebo
mám odkaz na VZV v PLZNI:
http://www.mis­terwhat.cz/com­pany/104121-benc-miroslav-vzv-jeraby-a-jine-plzen
Doplňuji:
http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=hts&oq=&hl=cs&i­e=UTF-8&rlz=1T4GGNI­_csCZ501CZ502&q=in­strukto%c5%99i+VZV

anonym

Našeptávač zřejmě ztratil úplně hlas. Neměl by to být zřejmě našeptávač, ale pro většinu tazatelů „hlásná trouba“, která by jim zařvala do ucha: TO UŽ TU BYLO!!!Toto je otázka, která tu zazněla alespoň pětkrát. Pro příště tě upozorňuji, že našeptávač zde slouží k tomu, aby tazatele upozornil na otázku na dané téma, která již tu byla položena. Opakování otázek je podle zdejších pravidel bráno, jako podvádění.
Takže až se budeš chtít na něco zeptat příště, podívej se nejdříve laskavě, jaké jsou zde k danému tématu příspěvky.
Doplňuji:
Neboj se, nejdřív jsem se podívala, že jsi tu docela „čerstvoučký“, ale měl sis projít pravidla, z nichž bys pochopil, jak to zde vlastně funguje. Zadej si do vyhledávače téma, které Tě zajímá, a najdeš tak skutečně hodně odpovědí k VZV. Vyhledávačem myslím ten zdejší, co je po pravé straně pod Tvým nickem.
Vítej mezi nás a ať se Ti tu líbí.