OuSí

Vysoká škola Programování

Chtěl bych se zeptaj jestli je nutné pokud chci na vysokou školu která se zabývá programovanim chodit i na střední školu zaměřenou na programovaní nebo stačí na 3kolu Všeobecně o PC (Elektronické počitačové systémy). Ptám se protože v našem městě je jenom škola s (Elektronické počitačové systémy) a škola s programovanim je docela daleko :) a na intru když to nebude nutné být nehci :) Děkuji :)

Odpovědi
Aznoch

Určitě to není nutné. Po maturitě si může člověk vysokou školu vybrat prakticky libovolně. Kromě toho určitě nenajdete vysokou školu, kde by byl obor zaměřený pouze na programování – většinou to bude maximálně několik předmětů.