Vysoká škola - jaký obor??

Chtěla bych se zeptat ohledně vysokých škol. Jaké obory můžu jít studovat, pokud mám zaměření na společenské vědy a biologii??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Co znamená "mám zaměření"???
___
Obecně - po úspěšném složení maturitní zkoušky se můžeš přihlásit ke studiu na libovolný obor libovolné VŠ.

Další odpovědi:

Zlatý

Na stránce najdete odpověď na obě otázky. Jenže biologie patří na jinou fakultu než společenské vědy. Myslím si, že nejlepším řešenším je obrátit se ve škole na výchovného poradce, který má přehled o všech vysokých školách a oborech, které se budou otvírat.

http://www.vysokeskoly.cz/…

Zlatý

Pokud máš maturitu, ta můžeš studovat jakoukoli školu, bez ohledu na obor. Jen si musíš vybrat a složit přijimácí zkoušky.

Diskuze k otázce

Natas

Studuji na všeobecném gymnázium a od 3. ročníku jsme si vybrali semináře, ve kterých se daným předmětem zabýváme hlouběji. V mém případě je to biologie a společenské vědy. Jsem si vědoma, že každý z těchto dvou předmětu je na jiné fakultě. Ale byly mi doporučeny v případě, že bych se chtěla zabývat psychologii a speciální pedagogikou. Jenže po dni otevřených dveří jsem zjistila, že na tyto obory je velký nátřesk, tak bych ráda, abych měla i jiné obory v zásobě......

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.