martinpelan

Vyšla už čeština na sleeping dogs ?

Neumím tak dobře anglicky a raději bych k te hře měl titulky :) Kdyby byla pošlete mi prosím odkaz :) díky

Odpovědi
Supercom

Nejsem si jist, jestli je dobré ptát se „už vyšla?“, protože je to 3 roky stará hra a pokud nevyšla při vydání v ČR, tak už nejspíš nevyjde nikdy, pokud by to sám někdo nepřeložil, ale je to hromada textu a pochybuju, že by se do toho někomu jen tak chtělo. Pokud hra není již s češtinou, tak čeština není.