Vyskytuje se podobný problém u psací potřeby tzv. „čína“, který mají propisky, které občas nepíšou, ale rozepsáním ano?

Jistě jste se s tím už setkali. Chcete psát a propisce se zrovna nechce a chytne se až když se s ní chvíli jezdí po papíře. Někdy mám pocit, že je to jen díky špatnému úhlu kdy se dočasně nedostane dost barvy do hrotu. Je to tak? Co si pamatuju tak propiska tvz. „Tornádo“ umělo psát pořád dokud se uplně nevyplácala náplň. Jak se chová v tomo ohledu „Čína“?.

Odpovědi
ivzez

To je problém většiny náplní → časem vysychají,
bývá potřeba je rozepsat. U tzv. „číny“ se mi to ale
stává minimálně, protože je hrot krytý víčkem.

„Tornádo“ neznám.