s1066

Vyskočilo mi na pc pravděpodobně jste se stali obětí sowt. kriminality musim nechat preinstalovat vidle nebo se stím dá

Doplňuji:
JASNĚ ŽE NELEGÁL

Nejlepší odpověď
anonym

mnozí to řeší tak že si z torrent trackerů stahují tzv „předaktivované instalace“, coz je nelegální … ale je pravdou že pár měsíců to opravdu funguje do doby než na to microsoft vydá záplatu a uživatel si ji bezmyšlenkovitě nainstaluje.

Je chybou myslet si, že jediná legální cesta kterou máte je zaplatit microsoftu za windows, jsou i jiné možnosti dostupné zdarma a legální …

Ti kteří se nebojí něco poprvé vyzkoušet jdou obvykle cestou www.ubuntu.cz, systému velmi podobného windows a dostupného legálně zdarma přímo na uvedených oficiálních stránkách ke stažení. Pro tento systém existují i grafické aplikace, kancelářské balíky, vypalovací software, plnohodnotné internetové prohlížeče s podporou flashe i javy, multimediální přehrávače i video střižny, instantní kecálkové icq, skype, facebook, … obvykle také zdarma viz ukázka centra softwaru ubuntu zde http://www.ubun­tu.cz/cojeubun­tu/predstaveni

Další odpovědi
led

Zjavne ide o registráciu a aktiváciu windows. Ak ste to neurobili, alebo neurobili korektne, treba to dokončiť. Kompletná inštalácia sa ukončuje registráciou.
Pri aktualizácii si Mikrosoft overuje legalitu.
PS.
V prípade, že viete o nelegálnosti, nie ste obeť (to bolo mierne upozornenie poškodenej firmy), ale priamo páchateľ počítačovej kriminality. Dôsledky už dúfam viete…

Hlada

Přeinstalovávat je nemusíte, stačí zadat platný klíč a aktivovat. Pracovat se s tím nedá. Postupujte podle návodu na obrazovce. U každé verze je to trochu jinak.

mosoj

No jasné to tak není. Stále je ještě dost lidí, kteří nekradou.