IK

vyskakovací okno u hvězdičky otázky mi beznadějně zamezí možnost označit otázku za zajímavou.

Děje se vám to taky, nebo to je mým prohlížečem? Mám pocit že se mi to dřív nedělo, ale je možné že jsem označovala (s pěti palci se víc šetří) jen ještě neoznačené jako zajímavé (bez okénka)
Doplňuji:
Mám starý Linux, přeinstalaci bych neriskovala.
Tady mi to taky jde ale zkus tenhle kde se hvězdička zařadí do druhé řádky.
http:/
/www.odpovedi­.cz/otazky/co-je-podstata-zivota

Nejlepší odpověď
hanulka11

nebude to tím, že jsi tu teprve krátkou dobu a máš omezený počet …podívej se sem …

http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Další odpovědi
redy

Slyším poprvé mě to funguje

JanVal

Mě vše funguje, sám jsem tuto otázku označil za zajímavou, zkuste si nainstalovat nejnovější verzi svého prohlížeče, přeinstalovat aktuální nebo začít používát jiný prohlížeč.

ReHu

Mě to jde.

IK

Právě jsem počet navýšila tak jsem chtěla označit u kterých mi bylo líto že nemohu. To je ošetřené dobře. Naběhne hláška že jsem vyčerpala limit a odkaz.

IK

Hm ve Firefoxu mi to taky nedělá, ale zas to dělá řadu jiných věcí 🙂 a ne všechny jsou reklamy 🙂 tedy to jsem netušila co toho tady je, to bych se do kritiky reklam tak nepouštěla, chlebodárce kritizovat…Ježiš