Výška Lukáše Konečného ?

koukal jsem na zápas z roku 2001 s nějákým španělem který sebral Lukášovi titul a Lukáš měl napsanou výšku 179 a nedávno v boji proti Baysangurovi měl napsano 173 tak kolik měří

Odpovědi
hanulka11

zde je to oklikou napsané
Salim Larbi je boxerem nastupující generace, je mu 24 let, je momentálně až na 106. místě světového žebříčku lehké střední váhy a na 9. místě ve Francii. Ze svých 17 duelů v profesionálním ringu jen jednou prohrál ve svém třetím zápase 11. května 2009 technickým K.O. ve druhém kole čtyřkolového utkání se svým krajanem Angelem Violem. Jeden zápas skončil remízou. Larbi vloni 18. listopadu získal titul interkontinen­tálního mistra organizace WBO vítězstvím nad Issacem Tordjro Selomem z Ghany na body. Čtyřikrát vyhrál ve svých 17 vítězných duelech K.O.
Měří 179 cm, je o šest centimetrů vyšší než Lukáš Konečný, jenž je na 13. místě

světového žebříčku podle boxrec.com. Salim Larbi je alžírského původu.