I_hate

Vysílal se někdy u nás (ČSSR, ČSFR, ČR) v televizi seriál Calimero?

Vůbec si nemohu vzpomenout.

Nejlepší odpověď
anonym

Jistě, 70 léta. https://www.go­ogle.cz/images?q=ca­limero&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla%3Acs%3Aof­ficial&client=fi­refox-a&hl=cs&sa=X&­oi=image_resul­t_group&ei=Ip9-Ufu7CsrAswabvo­GYCA&ved=0CCYQ­sAQ

Další odpovědi
mosoj

Jo, něco mně to říká !

led

Čierne kuriatko so vajíčkovou škrupinkou na hlave bola obľúbená postava z tv rozprávok našich detí

cochee

Zažil jsem to, ale nepamatuju. Nicméně otec říkal, že to tehdy byl jeden z mých oblíbených Večerníčků.