zzzzz

Výše pokuty?

Před pár dny jsem na netu četla, že Albert dostal 20tisíc pokutu, za přelepování dat spotřeby. Nezdá se vám to málo? Vždyť je to gigant a pro ně je 20tisíc jako pro mě 20 haléřů.

Nejlepší odpověď
Illines

Aramah,tady ve Skotsku zavrou obchod a hotovo.Ja s podivem ctu co je u nas mozne?Nesnasim podvody a lez,protoze jak -mile nekdo povoli je to katastrofa.Jen zisky,tak jim prejme ,az cesky narod vstane!

Další odpovědi
ratava

Já si myslím, že ti kontroloři si uvědomují, že tu pokutu nakonec stejně zaplatí ze svých výplat řádový zaměstnanci… A pro ně už to 20 hal taky není…