Dodopolasek

Výše plného ID, když částečný byl dosud cca 7000?

Nemáte někdo odhad a nebo zkušennost kolik může dělat plný invalidní důchod pro člověka, který bral částečný invalidní důchod u člověka, který bral dosud částečný ve výši 7000 Kč?
Doplňuji:
Tak se mi podařilo zjistit jinde další.Prý se odečte jakási základní částka co by měla být 2140,– Kč, zbytek se vynásobí dvěma a pak se zpět přičte těch 2140,– Kč. Takže tak nějak okolo těch 12 000 to bude!

Nejlepší odpověď
rynek878

je to pouze odhad,ale asi tak 12–13 tisíc,by měl být plný inval.důchod

rynek878

Vidím,že Vás můj odhad vůbec neoslovil,tak pro příště !!!!!!!!!!!!!!