zdeno

výše odměny advokátovi za vyhotovení podnájemní smlouvy na byt

Jaká je výše odměny ?

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží na rozsahu takové smlouvy. Může být na jednu stranu, ale také pětistránková. Také bude rozdíl mezi skutečně dobrým (tedy hodně vytíženým advokátem) a mezi jeho opakem. Informaci o ceně požadované služby je Vám advokát povinen sdělit před započetím práce pro Vaši osobu.

Advokátní Kancelář Ivo Jelínek → Ceny

Výše ceny za služby advokáta má vycházet z několika kritérií – jednak z míry složitosti práce, kterou advokát vykoná ve prospěch klienta, jednak z její časové náročnosti, a také z míry odpovědnosti, kterou na sebe advokát bere svým …

www.advodec.cz/ce­ny.html

Další odpovědi
Drap

U každého advokáta jiná. Mohou to být stokoruny, ale také tisíce.

nimbus4

Nájemní nebo podnájemní?