mikik

Jak vyčistit trysky na čištění koberců u vysavače Zelmer Aquawelt Plus? Při druhém čištění koberce stříkají všemi směry.

Dobrý den. Chci se zeptat, jestli někdo nevíte, jak vyčistit trysky na čištění koberců. Při druhém čištění koberce ty trysky stříkají všemi směry. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
anonym

předpokládám, že z nich stříká jen čistá voda a pak by se to mohlo ucpat jedině vodním kamenem, ale po jednom čištění. osobně bych je vyhodil a nasadil nové. bohudík mám jisté konexe 🙂