Pokročilý

Vysátí pavouka

Vím, že mě ted' možná pár lidí odsoudí ale i tak.. Strašně se bojím a štítím pavouků. Nikdo jiný doma není, tak jsem se dala do uklízení a najednou slyším jak pes štěká na zed'. Na zdi je velký černá pavouk. Hrozně tlustý (asi čeká mladé). Není to senáč. Nevím co s tím a bojím se, že když ho vysaji, tak vyleze! Je to možné nebo se tam udusí? Nemám vodní vysavač. Popř. jak jinak ho odstranit? Na lopatu nebo papír si netroufnu.
Doplňuji:
www moc se omlouvám. Chovám psy, kočky, králíky, červy pro želvy aj. ale pavouci jsou moje smrt. Strašně se toho štítím a vyvolává to ve mě pocit k zvracení. Ještě hůř jsem na tom s mravenci.. Každý se něčeho bojíme no :).
Děkuji všem za odpovědi :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vezmi vysavač, vysaj ho a běž hned vysypat či vyhodit sáček. Neboj, tak rychle se nevzpamatuje, abys to nestihla, zvlášť, když vysaješ nejprve jeho a pak ještě něco navíc.
P.S: moje entomologické srdíčko krvácí :-)
Doplňuji:
Tak to nějak vyzkoušej. Podle tvého popisu by to mohl být pokoutník domácí, zcela neškodný a užitečný druh, žijící běžně v příbytcích lidí. Pavouci sekáči žijí venku a ještě nevylezli. To jen tak, pro zajímavost ;-)

Další odpovědi:

Zlatý

jen si dovolím opravít huxu: vyhoď nebo zašlap- to není "jedno", to jsou 2 hodně rozdílné věci, jak se zachováš.

Více byste se měla štítit a bát lidí než pavouků.
Doplňuji:
Pavouci nám vědomě nikdy neublíží a vždycky se snaží před námi utéct. Strach neodsuzuji, ale měl by mít svoje opodstatnění z jakého důvodu se něčeho bojíme. Když třeba spadneme z jízdního kola, tak se také nezačneme bát na něm jezdit. Je strach a je fobie a ta se dá vyléčit či alespoň zmírnit, ale se strachem je třeba bojovat. Zkuste v těch pavoucích vidět všechno pozitivního. Je hnusné je zabíjet.

Stříbrný

Neboj, nevyleze. Vezmi nějakou průsvitnou misku, přivři ho v ní a podsuň místo zdi papír, potom ho vyhoď ven nebo zašlap, to už je jedno :))

Stříbrný

tak ho něčím zabij. Já na ně chodím kladivem, i přesto že mi nijak nevadí ale doma nemá co dělat.

Pokročilý

Já všechno řeším REPELENTEM :DDD A nebo ho vysaj, ale taky bych se bála, že vyleze!

Pokročilý

Kdyby to byl sklípkan,tak neřeknu,ale tenhle pavouk?Prosím tě jak ti může ublížit?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.