Tekyyyyyna

Vyrostu aspoň na 173 cm?

Rovnou k věci:
Matka- 160 cm, táta- 181 cm, bratr- 175 cm A já- 167 cm.
Jednou jsem byla u fyzioterapeutky (rok zpět), bylo mi 14, a ta mi řekla, že jsem přímo uzpůsobená růstu (ruce těsně nad kolena, dlouhé nohy, krátký trup) a že bych mohla dát i 175 cm. Ale já vyrostla od té doby, i přes anorexii, jen o dva cm a už je mi 15 a 4 měsíce. :// Myslíte, že dám aspoň 173 cm?? :/

Nejlepší odpověď
Drap

Dá se předpokládat že ano, ale tu anorexii by to chtělo vypustit.

Další odpovědi
Lucky Strike

Myslím, že můžeš ještě o něco málo vyrůst. Mě se výška pevně ustálila v 19ti letech.
Od 15 už ten růst sice probíhal pomaleji, ale o pár čísel jsem se vytáhla.
Táta měří 195 cm, máma 158 cm, brácha 175 cm a já taky 175 cm.

terry

Co je s tou anorexií?
Ta může mít vliv na spoustu věcí.
Ale vyrůst můžeš, sice porosteš pomaleji, ale ještě o kousek asi jo.

dj.david1234

Proč chceš růst? Co je malé to je pěkné! 🙂

Doplňuji:
a hlavně papej.. anorexii ne!

Tekyyyyyna

dj.david1234– Já už anorexii nemám, od 13-ti let jsem trpěla depresemi a tohle se z toho vyvinulo… mám pocit, že kvůli depresím jsou od 13 až do 14-ti skoro vůbec nevyrostla…
Drap- vypustit- to myslíš, že anorexie můj růst zabrzdila? Já nevím, právě co jsem se vyléčila, tak jsem vyrostla o 2 cm…
terry- anorexie je úspěšně již půl rok vyléčena
Lucky Strike- tak doufám, že vyrostu…