Pokročilý

Výrobky z Lidlu

Někde jsem slyšel tuto větu: "Co je v Lidlu, není k jídlu."
Jak jste na tom vy? Věříte tomu? :D Chodíte do Lidlu nakupovat? A odkud vůbec jejich výrobky pochází? :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Občas chodím a mají tam docela dobré zboží, najdete tam i české výrobky. Tu větu jsem nikdy neslyšela.

Další odpovědi:

Zlatý

Můžu si vybrat kam půjdu na nákup,kolem našeho sídliště je superhyper jako naseto.Takže jen na mě je,který si vyberu.Jedna věc,do které bych v Lidlu už nešla jsou ty vakuované krájené salámy,ale ostatní výrobky jsou myslím v pohodě,nebo zatím z žádného jsem se nepos....a.
A taky se mi zdá,že tam mají levněji,myslím,že většina výrobků je totožná jako v jiných obchodech,jen mají jiné obaly.
A co mi vadilo,že nemají čerstvě krájenou uzeninu,ale to se ted u nás mění,za čas přibude řeznický pult s čerstvým masem a uzeninama.

Zlatý

Nevim co je na tom pravdy.Nikdy jsem ten slogan neslyšela.

Bronzový

Mě chutnají ty jejich energy drinky, ty jsou super.

Zlatý

Lidl je jedním ze čtyř supermarketů, kam chodím nakupovat. V každém je něco lepší a něco horší. Nikdy jsem tam nekoupil nic nechutného, ale původ potravin Made In Lidl mne trochu odrazuje. Víc v Lidlu kupuju průmyslové zboží a drogerii. Jeden prášek na praní a šampon byl dokonce vysoce ohodnocený v dTestu Idy Rozové.

Zlatý

V Lidlu je nutno koukat pořádně na místo výroby, ono spíš platí, že "co je z Polska, není k jídlu" (vůbec nic proti Polákům, ale jejich potraviny jsou šílený :)
Pokud to je odjinud, většinou se to dá pozřít. A taky je důležitý, kde ten Lidl je - já chodila nakupovat do Lidlu ve Finsku a TAKOVOU kvalitu jsem tady u nás nesehnala snad nikde. Takže není Lídl jako Lídl :o)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 413
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.