paykaa

Výrobce reklamních ploch?

Kdo vyrábí reklamní plochy? takový ty, ve kterých může být plakát na premiéru filmu, nebo reklama na firmu a po urřitém intervalu se motiv mění?

Odpovědi
anonym

reklamní agentury, soukromníci,… (Stačí si koupit pozemek/vyjednat smlouvu s vlastníkem, kterému půjde zisk a můžeš si tam třeba běhat nahatý dokolečka.)

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/

paykaa

Abych to více upřesnil. Lze od někoho reklamní plochu koupit, a pak jí vlastníkovi pozemku sám za sebe vystavit a prostor na ní pronajímat?