EliškaG

Výrobce ratanového nábytku

Dobrý den, hledám výrobce ratanového nábytku – nevíto o nějakém.
Chci si pořídit ratanový botník, ale všude mají jen malé a já mám představu aby byla délka cca 120cm a výška cca 1m. Nevíte kdo by něco takového vyrobil dík nebo kde se dá koupit

Nejlepší odpověď
brillant

Strýček google určitě poradí, jen se trochu snažit a hledat!
http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­V%C3%BDroba+ra­tanov%C3%A9ho+­n%C3%A1bytku&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest