Avatar uživatele
ladacurikova

Výroba sirupů – etikety. Jak na to?

Zdravím vás. :) Měla bych dotaz k etiketování. Vyrábím domácí sirupy a nyní to potřebuji rozjet ve větším. Budu vytvářet web, budovat provozovnu a další náležitosti. Na jedné věci jsem se ale trochu zasekla. Sirup je k dostání v 300ml a 500ml skleněných lahvích a potřebuji nějak zamezit prokluzování etikety a celkově vymyslet, jak je tvořit. Design mám hotový. Bude to proužek kolem lahve, podobně jako třeba na minerálkách. Na boku se slepí k sobě. Nyní ale přemýšlím, jak zařídit tisk a přichycení k lahvi, aby průžek nejezdil nahoru – dolů a aby neprokluzoval. Tisk doma by měl výhodu v rychlosti a v tom, že když uvařím více, ihned si to dotisknu. Tisk od firmy zase v kvalitě. Zajímal by mě váš názor. Má tu někdo s podobným problémem zkušenost nebo se s někým takovým zná? Za případný kontakt bych byla velmi ráda. Děkuji

Zajímavá 0 před 2611 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Tisk na laserové barevné tiskárně je dostatečně kvalitní.
Samolepící etikety ti klouzat nebudou. Prodávají se v různých velikostech.
Pokud bys chtěla etikety na obyčejném papíru, tak ty se na lahve lepí dextrinem (prášek rozpustný ve vodě, vznikne lepidlo) http://www.krnov­skrob.cz/cs/pro­dukty/lepidla/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Té=měř každá tiskárna ti je zhotoví v samolepící podobě. Etikety jsou prkotina. Spíše bych se bál výrobny, která musí být schválena hygienou, na každý výrobek atest nezávadnost , dodavatele kteří mou doručit že dodávají nezávadné suroviny a podobně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Předpokládám, že bys mohla mít etikety předtištěné.
Neznám nikoho, kdo by je tiskl přesně na počet.
Ani od firmy to nebude drahé, bude to kvalitní.
Připevnit lze jednoduše, v místě spoje přilepit na láhev. Stačí 5mm linka lepidla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek