Vyřešíme společně problém s myší u PC ?

Vyměnil jsem myš, ale po uspání PC, tato myš nereaguje( je zamrzlá) a musím restartovat PC! Co s tím ?
Doplňuji:
Není to bezdrát, OS W-vista, USB-porty OK!Ovlada4 RE ! A já v Pr!

Nejlepší odpověď
mosoj

Myši nevyhovuje standartní ovladač instalovaný v OS.- Stáhni si ovladač myši.
Také se podívej zda je myš určená pro Visty.

Odpovědi za všechny prachy. Nikdy jsem neměl problém se spánkem počítače a nic jiného nepoužívám.
Máte počítače v značném nepořádku.

Další odpovědi
arygnoc

  • skontrolovať ovladače usb, prípadne hw konflikty usb.
  • skontrolovať ovladače myši (aktualizovať)

prípadne:

  • odobrať hw (myš)
  • pridať hw (myš)

posledná možnosť:

  • pred „uspaním“ myš fyzicky odpojiť a po „zobudení“ zasa pripojiť (síce nepraktické, ale vyhnete sa reštartu)

;-Q

jáára

počítač vypínej – neuspávej
Doplňuji:
když do počítače strčíš cdčko, tak co se stane? PC s vypne. a ty řešíš nějaký probuzený myši…

gecco

Co reinstal ovladače?
A – o jakou jde myš? – není to bezdrát?
Doplňuji:
Tak zkus jednu věc – vrámci uspání vypni i napájení USB (v BIOSu vypni možnost buzení USB) a buď pecko vypinačem…
😉
Pak dej vědět, jestli tak to funguje…

anonym

Jaký máš OS?
Ověř,zda ti fungují usb porty.
http://www.rady-kutilum.com/ne­funguji-usb-porty-1527
V Možnostech napájení (Ovládací panely) zkus zjistit (klíknutím na štítek Upřesnit nastavení), zda nemáš nastaveno Volitelné pozastavení zařízení USB zapnuto. Popřípadě vypni.
Doplňuji:
Koukni ještě sem,ale visty bych hodil do koše.
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/hel­p/mouse-touchpad-keyboard-problems-in-windows#v1h=tab01

JájsemRaibek

Nejsem si jist, ale spánek není asi to pravý ořechový. Něco se tam blokne. Pamatuji, že když jsem měl xpéčka, tak jsem spát nemohl, protože pak to ne a ne rozběhnout. Sakra práce, když jsem se při vypínání uklikl mezi restartem a vypnutím a spánkem, mazec. Třeba je chyba v pc, třeba v systému-možná v kopii windowsů, fakt nevím, ale já uspávat nemohl.

briketka10

taky mám OS Vista dřív jsem dávala do
hibernace a myš se sekala musela jsem
koupit novou, teď po restartu dávám do
spánku a noťas funguje, jako hodinky 😁
Doplňuji:
restartovat už nemusím vždycky ho jen vzbudím
a nastartuje se rychlejc než z tý hibernace :))

led

Skúste skombinovať odpovede arygnoca a mosoja.
1 – Odpojte myš a po chvíľke ju znova zapojte.
2 – V prípade, že to nebude fungovať, skúste si otvoriť „ovládací panel“ Ponuka „Štart“, otvorte panel „myš“, kliknite na „Hardvér“ je napísané „Zariadenie pracuje správne/nesprávne“
3 – v prípade „nesprávne“ kliknite na „vlastnosti“ v ďalšej karte na „ovládač“, v ponuke ovládača kliknite „aktualizovať ovládač“

Hibernácia a spánok počítača sú dva rozdielné pojmy. Vo Viste
spánok je prepnutie PC do úsporného režimu,
hibernácia najprv uloží aktuálny stav na pevný disk a až potom sa odoberie do spánku, po opätovnom štarte načíta odložený aktuálny stav a až potom je PC pripravený na pokračovanie práce.

zzzlatokopka

Potvora, dej ji sežrat kočce:-DDD

Já jsem si taky vyměnila myš a chyběl mi prý nějaký kodek, nevím co to je, ale když ho manžel stáhl, tak to už fungovalo:-)
Doplňuji:
A tyky mám vistu, ty visty jsou šmejdy, uplnej vir:-(((

led

zzzlatokopka, Vistu aj Microsoft priznal ako slepú uličku.

zzzlatokopka

To věřím:-((( Je to fakt o nervy:-((( Mám je ve starém PC:-(((

JájsemRaibek

ještě mě napadlo.
co uspat bez myši? odpoj myš a uspi. Pak zapni bez myši a zkus co to udělá.
uspat bez myši, před probuzením zapoj myš a probuď.
co je to za myš? usb nebo na starý kolík? mohl by být problém třeba i tam.

led

nebude to ešte konektor na kolene robený z hrotov večných pier a zalievaný dentakrylom? Tak sa to robilo v 80-tych rokoch – praveku 8 bitových počítačov :)