popelka

Vyrážka na obličeji

nikdy jsem nebyla alergická.ale je to už přez 2roky co se mě poprvé udělala poze na obličeji vyrážka.byla jsem na veškerých kožnich vyšetřeních tam zjistili že nejsem apsolutně na nic alerg.přesto se mi zdá že vždy při stresovych situacich,nebo při styku s prachem mě začne svědět celý obličej nejvíce na čele a pod očima.je to vidět.kouřim ale to jsem kořila vždycky.je mi 30l.co stím

Nejlepší odpověď
dudu

zkuste každé ráno na lačno vypít lžičku medu se dvěma lžícemi skořice rozmíchané v teplé vodě., není to zrovna pošušnáníčko, ale tento prostředek má širokospektrální účinek.