matysek156

vyřazení auta z registru vozidel

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak vyřadit vozidlo z registru, když už nemám auto ani doklady. Na úřadě mi řekli, že musím mít doklad o ekologické likvidaci, ale jak ho získat bez auta?

Odpovědi
deny555

Nevím sice odkud jste,ale tady u nás v jedné sběrně železa,kde se zabývají likvidací,Vám za poplatek 1000.- doklad vydají.Sice to nebude asi moc legální,ale jde to.

cukrar

nemusí být doklad o ekolikvidaci, stačí vyřadit vozidlo „pro zánik využití vozidla“
zákon 56/2001 §13

Zdroj: ICQ 55180641