Vyrábíte si vánoční ozdoby sami doma?

Jsem zastáncem starých vánočních ozdob,myslím teda třeba slaměné,z ořechů,o­bilí, ovoce,perníčků,at­p,Jak jste na tom vy?
Nemám rád ty ozdoby umělé a hlavně kýčovité.co jso někde k vidění.
Mám rád klasické víčky a ne ty elektrické.
Jak jste na tom u vás doma?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Nevyrábím. Co se týká ozdob, preferuji slaměné. Svíčky klasické.
Doplňuji:
Ad zjentek: Šikula, zlatý český ručičky nezklamou. Tohodle krasavce pošli někam do kutilského časopisu.

Další odpovědi
ivzez

Já jsem si ozdoby uháčkovala už před více než 30 roky …

zjentek

v doplnění ti pošlu odkaz pro inspiraci a i když vím, že teď jistě „jistí uživatelé trnou“, že sem chci dát opět svůj 2D stromeček, tak dopředu avizuji, že „svíčky“ jsou tam nově ..totální novinka! :o
Doplňuji:
http://2i.cz/9056d0fa­29

briketka10

ozdobičky mám maličký dřevěný, bubeníčka, sněhuláčka a další jiný
figurky i z keramiky třeba kapříka, hvězdičky, vločky ze slámy a různě
velký krabičky, jako dárečky na něm pověšený a kvůli kocourkovi mám
taky menší stromek nahoře s malinkou špičkou i tak je moc roztomilej,
když se na něm rozsvítí svíčky a pak prskavky 😁
kocourek se vždy lekne..

marci1

Ozdoby jen domácí. Perníčky, ovoce, ozdoby ze slámy, různé stužky, mašličky ap. Přírodní svíčičky a také andílky ( stejně jako „zjentek“ ). Zjentkův stromeček je krásný a můj bude taky ( až 24.12.) ! 🙂

Eva Studená

Zdobíte si dům na Vánoce tematickými ubrusy či povlečeními? Strašně moc se mi líbí https://www.gol­dea.cz/vanocni-ubrusy ale až do této doby jsem si vystačila s bílými ubrusy a dekoracemi.