Kiti

Vyrábí se obuv v půlkových velikostech?

Několik let nazpátek jsem si kupovala 38,5 teď už není k sehnání. 38 je málo, 39 moc :D co s tím? V teniskách to je jedno, ale u lodiček už to tak snadný není.
Doplňuji:
Prosím o tip, kde koupit. Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Slušní výrobci dělají ´půlky´ pořád – takže je otázkou, jakou sháníš značku, případně kde.

Další odpovědi
anonym

Velikost 42 je 8,1/2 a 43 jsou 9,tak mi to bylo řečeno prodavačkou v obchodě s obuví.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ve­likost_obuvi

briketka10

taky jsem si tak kupovala dříve
dnes tomu tak není musím si
shánět buď 39 a řešit to ponožkou,
nebo 38 a doufat, že trochu povolí,
taky mě to moc štve, jinak např.
na zimní boty jsem měla štěstí na
Aukro.cz kde se dají sehnat boty
ze zahraničí naší velikosti 38,5 :))
Doplňuji:
někdy, když je sleva, tak si pořídím koženou obuv,
tak mám vždy jistotu, že povolí, jako každá kůže :))

Gabca_I

Na internetu jsem půlkové botky našla:)

pusinka50

V obuvi Deichman prodávají i „půlky“, aspoň v ochodě, kam chodím, mají je odděleně ve zvláštním regálu