Rozamunda

vyrábí se někde ve světě ředkvičkový džus ? jestli ano tak jak chutná nebo jak by chutnal kdyby existoval ?

Nejlepší odpověď
To jsem já

V dnešní době se vyrábějí všelijaké džusy – hlavně v takzvaných fresh barech (kde dělají džusy z čerstvého ovoce/zeleniny), tam se dá vždycky narazit na zajímavé příchutě a různé kombinace. Viděla jsem například džus z petržele nebo z červené řepy, takže nevidím důvod, proč by nemohl být i ředkvičkový džus. jestli máš doma odšťavňovač, můžeš to vyzkoušet a uvidíš, jak bude chutnat. Můžeš tak zkusit ředkvičky přidat i k jinému ovoci/zelenině a zkoušet různé variace džusů – zajímavá by mohla být třeba jablko/mrkev/ř­edkvička atd.