lidushav

Vyrábí se ještě tento model nabíječky na notebook?

Dobrý den, mám notebook Asus X553M. Hledala jsem na internetu nabíječku tady na ten model ale myslím si že už se nevyrábí. Chtěla bych se zeptat jaký typ modelu bych měla zakoupit k tomuto modelu. Děkuji

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jestli myslíš tuhle http://www.vymena-displeje.cz/na­pajeci-zdroj-k-notebooku-asus/233927-asus-x553-nabijecka-zdroj-pro-notebook-laptop-65w.html, tak ta se vyrábí.

Další odpovědi
isteron

tento typ aj s touto koncovkou sme kúpili na jar nové.

lexx

pokud pasuje výstupní napětí tak libovolný, je to jenom otázka modifikace (úpravy) kabelové koncovky – konektoru na Tvůj NTB, průměrný domácí kutil-bastlíř to zmákne dřív než vypiješ kávu a je dost pravděpodobné že úprava ani nebude nutná, zeptej se v nejbližším krámku s PC, zastavárně, bazaru…