jmachan

vyrabi se baterie s elektrickym ohrevem vody i motovane na zed?ja vsude vidim jen stojate.

Doplňuji:
v te baterii je spirala která ohriva vodu.

Nejlepší odpověď
Mapel

Běžně se vyrábí, jen asi dotaz není moc přesný. Průtokový ohřívač montovaaný na stěnu s baterií na stěnu je běžný.
Doplňuji:
Pokud tazatel míní, že ve vodovodní baterii je vložena spirála, tak si moc dobře nedokážu představit realizaci. Baterie by musela být dost robustní. Přívod elektroinstalace s IP68, termočidlo s regulací. Pak by byla docela zajímavá oprava některého z komponentů a spíše bych řekl bez opravy vyměnit za nové. Docela by se to prodražilo. Raději to umístím do samostatné krabičky a vodovodní baterii nechám nedotčenou.

Další odpovědi
dědapetr

Myslíš něco takového:http://www.dx­.com/cs/p/02cc-electric-instant-water-heater-faucet-for-kitchen-white-silver-3-flat-pin-155cm-163330#.VN8QTtKG99U

Drap

Nikde jsem doposud neviděl.

JájsemRaibek

Například tento se montuje nad umyvadlo