pamen52

Vyrábí nějaká firma trojitý vypínač.

PPOTŘEBUJI OVLÁDAT NEZÁVISLE TŘI SVĚTLA Z JEDNÉ KRABICE A NEMOHU SEHNAT VYPÍNAČ NEJLÉPE V DEKORU DŘEVA (BUK , DUB). DĚKUJI ZA ODPOVĚD.

Nejlepší odpověď
Mapel

Jedná se o systém Merten od Schneider Elektric.
Doplňuji:
Proč se stále snažíte cpát dvě krabice, když se to vyrábí? Když tomu nerozumím tak se raději nechám poučit. Mohu vám na pobočce zařídit školení.

Další odpovědi
tom004

Pokud je tou krabicí myšlena LIF,tak nechápu,proč by nemohli být dvě vedle sebe,nebo nad sebou a použít dva seriové vypínače.Bylo by to symetrické a ještě bys měl rezervu pro čtvrté světlo.Pokud vím,žádný trojitý vypínač se nevyrábí.

kemo

Našel jsem toto : http://www.iq­market.sk/sk/Pro­dukty/Vypinace-a-zasuvky/Spinace/1-polove-mechanizmy/Trojity-spinac-jednopolovy-rad-1-1-1-10A.alej S imitací dřeva sem ještě neviděl. Osobně sem takový typ ještě nemontoval. Nepřipadne mi to na ovládání moc pohodlné.:(

Michal Kole

nebylo by na to leppší už nějaký ovládací panel na rozvaděči s impulzními relémi ?

mosoj

Tak jak píše tom04. Jedna dvojkrabice to spraví.
Doplňuji:
Teprve nyní jsem si přečetl. Nemáš místo. Takže použij tento dotykový.
http://www.ali­enmode.cz/cs/ca­talog/vypinac_do­tykovy_trojity

pamen52

mosoj V celodřevěné chatě by byl jak pěst na oko ale dík za snahu.

mosoj

Nechápu co vlastně chceš. Píšeš že to je ve dřevěném obložení takže se tam dá bez problému zasadit, jen si trochu hlavičku namáhat. Potom zbývá je dálkový ovladač. Přijímač se schová do krabice a zatluče prkénkem.
Když ani to ne tak tři petrolejové lampy.

pamen52

tom004.KRABICE JE V DŘEVĚNÉM OBLOŽENÍ VEDLE NENÍ MÍSTO A NAD SEBE BY NEVYPADALO ESTETICKY. KOUKNI NA NABÍDKU F. BALTE vyp. SONATA.