Avatar uživatele
pamen52

Vyrábí nějaká firma trojitý vypínač.

PPOTŘEBUJI OVLÁDAT NEZÁVISLE TŘI SVĚTLA Z JEDNÉ KRABICE A NEMOHU SEHNAT VYPÍNAČ NEJLÉPE V DEKORU DŘEVA (BUK , DUB). DĚKUJI ZA ODPOVĚD.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mapel

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jedná se o systém Merten od Schneider Elektric.
Doplňuji:
Proč se stále snažíte cpát dvě krabice, když se to vyrábí? Když tomu nerozumím tak se raději nechám poučit. Mohu vám na pobočce zařídit školení.

Upravil/a: Mapel

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?pamen52 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Pokud je tou krabicí myšlena LIF,tak nechápu,proč by nemohli být dvě vedle sebe,nebo nad sebou a použít dva seriové vypínače.Bylo by to symetrické a ještě bys měl rezervu pro čtvrté světlo.Pokud vím,žádný trojitý vypínač se nevyrábí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kemo

Našel jsem toto : http://www.iq­market.sk/sk/Pro­dukty/Vypinace-a-zasuvky/Spinace/1-polove-mechanizmy/Trojity-spinac-jednopolovy-rad-1-1-1-10A.alej S imitací dřeva sem ještě neviděl. Osobně sem takový typ ještě nemontoval. Nepřipadne mi to na ovládání moc pohodlné.:(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

nebylo by na to leppší už nějaký ovládací panel na rozvaděči s impulzními relémi ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak jak píše tom04. Jedna dvojkrabice to spraví.
Doplňuji:
Teprve nyní jsem si přečetl. Nemáš místo. Takže použij tento dotykový.
http://www.ali­enmode.cz/cs/ca­talog/vypinac_do­tykovy_trojity

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pamen52

mosoj V celodřevěné chatě by byl jak pěst na oko ale dík za snahu.

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Nechápu co vlastně chceš. Píšeš že to je ve dřevěném obložení takže se tam dá bez problému zasadit, jen si trochu hlavičku namáhat. Potom zbývá je dálkový ovladač. Přijímač se schová do krabice a zatluče prkénkem.
Když ani to ne tak tři petrolejové lampy.

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pamen52

tom004.KRABICE JE V DŘEVĚNÉM OBLOŽENÍ VEDLE NENÍ MÍSTO A NAD SEBE BY NEVYPADALO ESTETICKY. KOUKNI NA NABÍDKU F. BALTE vyp. SONATA.

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek