Avatar uživatele
Monyszek

Vyrábění čehokoliv

Co například by jste vyráběli a následně možná i prodávali?

Zajímavá 0 před 4175 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Kdyý ti to prozradím, tak mě to ostatní vyfouknou, a bude moc velká konkurence, a potom bych nic neprodal

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Myslím si, že kdybych chtěla, byla bych docela úspěšná v nějaké studené kuchyni – baví mě složité aranže aspiků, studených mís, obložených chlebíčků, kanapek – ve stylu staré školy Viléma Vrabce.
Pak také vyrábím ráda čokoládové pralinky – plněné různými krémy, pěnou z bílé čokolády, lanýže, nugát, kousky s čokoboby, mátovými lístky nebo zázvorem, kardamomem a brusinkami, titěrné minipečivo, džemy – jó a jeden čas jsem ulítávala na výrobě celozrnných domácích těstovin – zásobovala jsem známé mašličkami, nočky, vlnkami apod.:-)
Ale ponechám si to jako výborný relax a příležitostného koníčka pro manžela, blízké a kamarády…mám dojem, že kdybych za jídlo vybírala prachy, přestalo by mě to brzy bavit. Protože by mi pak málokdo upřímně řekl, jestli mu chutnalo nebo ne. Znáš to, jakmile za to vyplázneš peníze, hned se olizuješ až za ušima – abys sama před sebou (morálně:-) neprodělala…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Věnečky a kytice na hrob na Dušičky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

červenou relaksační folii z balícího igelitu na elektro … s bublinkami (a mačkat ty bublinky na potlačení stresu) viděl jsem to v červeném trpaslíkovi :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Slovníky spisovné češtiny:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek