arygnoc

Vyrábajú sa WC misy v rôznych veľkostiach?

napr. XXXL a pod.
Neviem si totiž dosť dobre predstaviť osobu s váhou nad hmotnosť 130 kg (plus mínus), ako si sadá na misu určenú pre „normálne“ prdelky.

Nejlepší odpověď
Vseznalek88

Různé mísy mají různé velikosti. Také existuje několik druhů sedátek ( prkének)
Nicméně velikosti, tak jak si je představujete vy se neřeší.
130 kg těžkej chlap neni zas taková rarita a mylsím že na toaletě zas tak zásadní problém nemají- když tak spíš se zvednout z mísy, než s jejím rozměrem

Další odpovědi
Protiva

Tak hledám atyp. Hledám prodlouženou v přední části. Pánové jistě chápou proč. Proto také čůrám vždy ve stoje.