rejnartvl

Vypršela mi od 24. 11. 16 lhůta kreditu. Když teď dobiju, bude po týdnu mobil funkční?

minimálné za kolik dobít aby lhůta byla co nejdelší?

Původní
vypršela mi od 24.11.16 lhůta kreditu když teď dobiju po týdnu bude mobil funkční?

Odpovědi
iceT

Pokud vypršela jen lhůta pro kredit, tak mobil, respektive sim bude fungovat. Zkus se prozvonit, aby ses ujistil, že nevyhodíš peníze za kredit. Jinak je potřeba minimálně jednou za rok simku dobít, aby nebyla deaktivována\zru­šena.
Cena dobití je minimálně 200 kč přes terminál, přes internet asi i nižší, podle výše dobití se pak určuje doba pro vypršení nevyčerpaného kreditu, která se liší podle operátora, přesně to nevím, ale bližší informace najdeš na stránkách jednotlivých operátorů.

ivzez

Délka platnosti kreditu se u jednotlivých operátorů liší
a pokud vím, není u žádného celý rok.

Před dobitím kreditu doporučuji operátora kontaktovat
a radši se s ním domluvit…

mirekborek

Po skončení je většinou čas ještě pár měsíců na dobití. Někteří to mají na 3 měsíce, někteří na 6, 9, i celý rok