Vyprošťování osob ze závalů a sutin – příklad

Dobrý večer, chtěla bych Vás poprosit, zda nevíte nějaké konkrétní příklady/události – známé, která by se týkaly vyprošťování osob ze sutin a závalů. Děkuji

Nejlepší odpověď
honza19hk

Dalovice u Mladé Boleslavi. 22.12.2012 Zavalená osoba ve výkopu,přimáčknutá sloupem od vrat.

Útěchov 21.1.2013– zavalená osoba v nezapaženém výkopu.

Uherské Hradiště 30.11.2012– zasypaný dělník ve výkopu

Liběchov 9.6.2011– zavalený dělník v nezapaženém výkopu

zřícené budovy:

2.10.2009 Praha-zřícení 3 stropů nad sebou v domě při rekonstrukci.Za­valeni 4 dělníci,všichni zemřeli.

17.10.2011 Olomouc. Pád štítové zdi domu zabil chodce.

Pokud jich chceš víc napíš,pošlu ti další ,jsou jich desítky.

Další odpovědi
anonym

Nedávný tragický případ ve Frenštátu.

radce

Dvojčata v NY, L.P.2001…