maruš

Výprodej knih.

Existuje někde výprodej knih,třeba z knihoven nebo málo prodávaných?

Nejlepší odpověď
anonym

Hodně zmizely, ale ještě existují- bazary.
Pravda-antikvariáty.

Další odpovědi
Miroslavst

Nebo vyzkoušet hledat na aukcích.
www.aukro.cz
www.ikup.cz
www.odklepnuto.cz
a další

quentos

ještě doplním síť obcohdů Levné knihy KMa. Prodávají knihy opravdu za babku, většinou vyřazené pro nějaký mírný defekt, který mnohdy ani nepoznaáte (pravda, už jsem se setkal např. s chybějícím dvojlistem. Ale to byla výjimka…)

Fly

Antikvariáty! Lidé, kteří už knížku přečetli a nechtějí ji ji mohou prodat do antikvariátu, kde si ji nékdo jiný levně koupí. Tam můžeš koupit knížku, která obyčejně stojí 200Kč za 50 Kč. Sice bude trochu opotřebovaná, ale číst se dá!

cecilie

Jednou za čas se dela v knihovnach takova inventura a některe knihy vyřazuji.

grifin

Existují knihovny(u nás ve Dvoře),které
některé knihy vyřazují a prodávají.Sehnat
dnes knihu-žádný problém,mladší generace,nečte
vůbec nebo málo a ještě k tomu BRAK!