Pokročilý

Vyprali jste někdy v pračce něco jiného než prádlo?

Mně se dnes "povedla" vyprat v pračce manželova křída na tágo na kulečník. Byla taková "pěkná" modrá, chichi. Jo, a před pár lety jsem manželovi "vyprala" čipovou kartu na MHD.
Doplňuji:
Koukám, že jste "lepší" než já, chichi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

No jejej,za dob,kdy jsem mela pracku s plnenim shora,to neustale neco,co mi do spadlo i nespadlo,nejlepsi byl sampon na vlasy,pena se mi valila i z ovladacich knofliku,penize peru normalne i dnes,a nikdo me nestiha.

Další odpovědi:

Bronzový

Já vyprala manželův mobil-ježíš ten řval jak tur a dodnes si ze mě dělá srandu, když jdu prát.Jinak papírové kapesníky,tužky nebo peníze počítám za běžnou záležitost.Neříkám,že vždy něco v kapse zůstane,ale často:-)

Bronzový

Zatím né, ale pořád se dívám, jestli tam nespí kočka. Ona tam ráda leze. Je taky modrá!

Pokročilý

já jsem jednou zapomněla vyndat z mikiny papírový kapesník a taky tu silnou fixu :), od těch kapesníků pad bylo chlupatý všechno co bylo v pračce :D hotová katastrofa

Stříbrný

Ja jsem tam jednou vypral botasky a potom jsem jich musel hodit do popelnice.

Pokročilý

mě už se podařilo vyprat věcí...peníze-i papírové :(,kapesníčky to snad pokaždé:),klíče a nejhorší byla občanka..nebo brácha měl v kalhotách i červené trenyrky a já si toho nevšimla ten byl pak rád že má všechno růžový:),jo a jednou se mi podařilo vyprat i žákovskou..takovou tu malou jak bývá na střední..naštěstí nebyla moje a ségře to zas tak nevadilo:)

Zlatý

Manžel nechal v monterkách šroubovák a já to nevěděla a šupla to do pračky :-D Také jsem vyprala balíček papírových kapesníčků. A zrovna v tu dobu, co jsem prala prádlo černé. Obírala jsem to několik hodin. Dala znova vyprat, ale pořád to nebylo ono. Hrůza. Šmidrala jsem se s tím velmi dlouho :-D Peníze jsem také vyprala mnohokrát. Jednou i tisícovku :-D

Jinak mojí kamarádce se stalo, že si vyprala mobil :-DD To bych opravdu nechtěla ;-)

Zlatý

Kovové peníze, papírové kapesníky...
A jednou jsem vyprala sice schválně hrajícího plyšáka, ale nedoporučuji, protože pak pískal celý den, než vyschnul a nedal se zastavit, už jsem nevěděla, kam ho dát, nedalo se to poslouchat.

Pokročilý

Já peru peníze,zapalovače,kapesníčky papírové, šroubky ,matičky,propisky.

Stříbrný

Papírové kapesníky to byla lahůdka ještě mám zachlupacené tepláky a mikyny. Ač se divám do kapes občas najdu ve filtru vrtáky šroubky drobné.Četl jsem že dobrá manželka vyprala ploket fotoaparát.Poslala jej firmně Kodak s tím zda jde zachránit.Opravili a ještě jí poslaly fotky co v něm byly a doporučili že toto čištění není pro aparát nejvhodnější. Mněli z toho náramnou reklamu když to otiskly noviny.Nedávno někdo vypral kočku je to k nevíře ale přežila to. už tam ale spát nechodí.Jednou jí to stačilo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.