marvy

výpověd smlouvy

dobrý den nevíte kde stahnu výpověd smlouvy s operátorm vzor
Doplňuji:
je to oprátor Go Mobil

Odpovědi
zzzzz

Nevím o žádné právní normě, který by nařizovala napsat to podle konkrétního vzoru.

To napíšeš sám.
Tímto k (datum výpovědi) vypovídám smlouvu, číslo......, uzavřenou dne......, datum, podpis, odeslat doporučeně.

Nejlepší ale máš, zajít si přímo na pobočku a tam to vypovědět.
Doplňuji:
pokud to vypovídáš mimo výročí, tak uveď důvod výpovědi. Je možné, že tě za výpověď budou pokutovat.

Hamon

S jakým operátorem?