Fun-Tomas

Výpověď kvůli zdravotnímu stavu

Dobrý den,
jsem nyní druhým týdnem na brigádě přes personální agenturu. Bohužel jsem zjistil, že jsem alergický na kov, se kterým pracuji, vždy mám po celém těle svědivou vyrážku. K závodnímu lékaři jdu až v pátek. Dostali jsme ovšem firemní oděvy, celkem ve výši cca 2 tisíc korun. Budu muset tuto částku uhradit, když dám výpověď ze zdravotních důvodů? Musím mít k tomu určitě i souhlas od doktora, že ano? A co personální agentura? Té to mám také nějak oznámit? Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Michal Kole

Zdravotní prohlídka MUSÍ BÝT PRED ZAPOČETÍM práce. V tomto případě by jsi to mohl použít jako argument na inspekci práce pokud bude zaměstnavatel dělat problémy.