skleněnka

Vypořádání SJM

S manželem jsme dva roky rozvedení od roku 2009 máme sepsané majetkové vyrovnání, kde je uvedeno, že úvěr, který je psaný na mě a to 950.000,– se vším jeho příslušenství splatí.Od ledna 2009 tento úvěr začal splácet on sám, ikdyž to bylo pořád psané na mě.avšak teprve teď zažádal úvěrouvou společnost o zaplacení tohoto dluhu a o mé vymazání jako dlužníka.Však nechce zaplatit celých 950.tisíc, ale jen část, která zbývá doplatit.Mám šanci uspět u soudu, když vlastně je to teoriticky mé spoření, ikdyž on dluh splácel, ale prodlužoval dobu tohoto vyrovnání??

Odpovědi
pondělí

buďto si děláte legraci anebo navštivte psychologa

Jambalaya

Moc nechápu o co vám jde? Pokud se exmanžel zavázal, že dluh splatí a splácí ho, nevidím žádný problém. Proč by měl platit celých 950 tis, když část již zaplatil?

bambule

Dáte mi adresu Vašeho manžela? Taky potřebuji doplatit úvěr…