Vypořádání po rozvodu

Manžel je 2,5roku po rozvodu a z minulého manželství si nechal všechny dluhy co měli a nic si neodvezl.Podepsal ji ale majetkové vypořádání dá se to napadnout?

Odpovědi
standa

Aniž bych znal obsah dohody o majetkovém vypořádní, tak doporučuji, aby manžel podal k soudu návrh na vypořádání SJM (společného jmění manželů).

Soud poté rozhodne do jaké míry SJM již bylo vypořádáno tím zmiňovaným ´majetkovým vypořádáním´ a zda toto ´vypořádání´ bylo učiněno právoplatně atd. atd.