Larissa

Vypomohl by mi prosím nějaký zkušený češtinář s opravou mé slohové práce?

Dobrý den,
jako téma máme „motivační dopis“, slohovou práci už mám napsanou, ale jelikož ve svém okolí nemám nikoho, kdo by mi pomohl s její opravou po stylistické stránce, obracím se na vás. Jedná se asi o 250 slov dlouhý text a ráda bych, jestli by se nenašel někdo, kdo by se na něj koukl (poslala bych mu třeba ve zprávách odkaz na stáhnutí) a nenapsal mi k tomu červeně nějaké své poznámky.

Moc prosím, nemohu si dovolit další špatnou známku. Předem moc děkuji každému, kdo by mi vypomohl.
(Jsem na gymnáziu, takže potřebuji co nejpřísnější kritiku, jakou nás obdařují i naši pedagogové :))

Odpovědi
annas

Máte privatní profil, takže nemůžu vám napsat. Podívám se na ni, napíši svůj názor, ale k tomu je třeba, abyste měla otevřený profil.

Budu u počítače až v podvečer.