Výpomoc u koní prosím poraďte

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s placenou výpomocí u koní. Dostala jsem nabídku, ale vzhledem k tomu, že to bude moje první placená výpomoc u koní, tak nevím, jetli finanční ohodnocení je přiměřený nebo není. Paní má na pastvě 7 koníků a za každého bych měla 500 Kč s denní docházkou. Dělala bych doplňování vody, čištění výběhů, roznos sena a další pomocné práce. Jestli je to úměrná cena za výpomoc či nikoliv? Děkuji za odpověď. Hanušová

Doplňuji:
paní platí 500 Kč./ měs. za jednoho koně když bych chodila každý den.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Práce u koní je všeobecně málo placená a pokud nebudeš muset tahat vodu z velké dálky a koně se pasou,takže jim jen přihodíš pár vidlí sena,tak máš práci na pár hodin denně a finanční ohodnocí celkem odpovídá....:D

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud je to 500 za každého na den a nechceš, to, tak já to beru.

Výpomoc u koní bych osobně brala i za menší částku, ale pouze pokud by se nejednalo o koně závodní nebo do kočáru.

Super, ber to, i když dřina, jinde je vyplatí tak, že se můžou na chvíli povozit na koni a to je dost málo

Bronzový

nenapsala jste, za jaké období je tato částka

To je tak pro děti které bydlí někde blízko pro dospělého to je o ničem navíc je to nebezpečné protože jsou koně veliká zvířata.

Zlatý

3500 tisíce za měsíc ještě tam denně chodit je děsně málo to i minimální mzda je za 8000 hrubého včetně víkendů, kdy máš volno.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.