kessi

Výpomoc u koní prosím poraďte

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s placenou výpomocí u koní. Dostala jsem nabídku, ale vzhledem k tomu, že to bude moje první placená výpomoc u koní, tak nevím, jetli finanční ohodnocení je přiměřený nebo není. Paní má na pastvě 7 koníků a za každého bych měla 500 Kč s denní docházkou. Dělala bych doplňování vody, čištění výběhů, roznos sena a další pomocné práce. Jestli je to úměrná cena za výpomoc či nikoliv? Děkuji za odpověď. Hanušová

Doplňuji:
paní platí 500 Kč./ měs. za jednoho koně když bych chodila každý den.

Nejlepší odpověď
anonym

Práce u koní je všeobecně málo placená a pokud nebudeš muset tahat vodu z velké dálky a koně se pasou,takže jim jen přihodíš pár vidlí sena,tak máš práci na pár hodin denně a finanční ohodnocí celkem odpovídá…:D

Další odpovědi
Drap

Pokud je to 500 za každého na den a nechceš, to, tak já to beru.

anonym

Výpomoc u koní bych osobně brala i za menší částku, ale pouze pokud by se nejednalo o koně závodní nebo do kočáru.

anonym

Super, ber to, i když dřina, jinde je vyplatí tak, že se můžou na chvíli povozit na koni a to je dost málo

fablen

nenapsala jste, za jaké období je tato částka

anonym

To je tak pro děti které bydlí někde blízko pro dospělého to je o ničem navíc je to nebezpečné protože jsou koně veliká zvířata.

Michal Kole

3500 tisíce za měsíc ještě tam denně chodit je děsně málo to i minimální mzda je za 8000 hrubého včetně víkendů, kdy máš volno.